Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Marka zajmująca się przywozem i dystrybuowaniem włoskich wyrobów żywnościowych

Firma North Coast zajmuje się importem oraz dystrybuowaniem włoskich wyrobów spożywczych. Mało tego, oferowane tu jedzenie wywodzi się z Francji, Hiszpanii, Grecji a także z Anglii. Propozycja sprzedażowa zawierająca mozzarella włoska wyznaczona jest w głównej mierze do takich klientów, jacy cenią wysoką jakość wyrobów spożywczych. Obecnie importowane są produkty od siedemdziesięciu czołowych wytwórców klasy premium. Sporo z nich posiada prawo do wyłącznej sprzedaży na rynku polskim, co podaną ofertę czyni bardziej prestiżową.

Konsumenci mają możliwość głównie zaopatrywać się tu w: kawę, desery, wyroby mrożone oraz wino. Konsumenci podzieleni są na następujące zgrupowania: największe sieci sklepowe, sieci sklepów delikatesowych, więcej niż 2100 punktów sprzedaży zajmujących się sprzedażą detaliczną, znajdujących się w całym kraju oraz ponad 1800 odbiorców z rynku HoReCa.

Doświadczeni przedstawiciele handlowi w każdej sytuacji doradzają konsumentom, na co muszą się decydować. Kupujący mogą oczekiwać na obsługę i dowóz towaru aż przez sześć dni w ciągu tygodnia, ze względu na to, że North Coast ma do rozdysponowania własne zaplecze samochodów dostawczych plus współpracuje ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Na doręczenie można oczekiwać do dwudziestu czterech godzin po złożonym zamówieniu. Jako że w katalogu sprzedażowym można znaleźć ponad trzy tysiące wyrobów, można kompleksowo wyposażyć swój sklep oraz oczekiwać, iż to, co zaplanuje w nim sprzedawać, będzie udostępnione u wskazanego dystrybutora.

North Coast proponuje, które oddają bogactwo włoskiej kuchni. Punkt sprzedaży znany jest z dobrych gatunkowo wywodzących się z Włoch oraz wywodzących się z obszaru państw basenu Morza Śródziemnego produktów. Nieprzetworzone wyroby zajmują miejsce lidera. Świadczy o tym to, iż w North Coast można zakupić je pod postacią dobrze przechowywaną a także w konkurencyjnej kwocie do zapłaty.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY