Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Doskonałe pod kątem smaku wyroby z Italii dla branży gastronomicznej

Marka North Coast zajmuje się importem i dystrybuowaniem pochodzących z Włoch produktów spożywczych. Mało tego, udostępnione tutaj jedzenie wywodzi się z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Oferta obejmująca produkty włoskie oryginalne wyznaczona jest w głównej mierze do takich klientów, jacy cenią imponującą jakość żywienia. W tej chwili przywożone są produkty od 70 czołowych wytwórców klasy premium. Duża część z nich ma prawo do uzgodnionej na wyłączność sprzedaży na rynku polskim, co podaną propozycję sprzedażową czyni bardziej prestiżową.

Klienci mają możliwość głównie zaopatrywać się tu w: ryż, produkty świeże, produkty zamrożone oraz wodę. Konsumenci rozdzieleni są na następujące grupy: największe sieci sklepowe, sieci sklepów delikatesowych, więcej niż 2100 sklepów zajmujących się sprzedażą detaliczną, umiejscowionych na terenie całego kraju a także więcej niż 1800 odbiorców z rynku HoReCa.

Mający doświadczenie przedstawiciele handlowi w każdej sytuacji doradzają konsumentom, na co powinni się decydować. Klienci mogą oczekiwać na obsłużenie i przywiezienie towaru aż przez 6 dni w ciągu tygodnia, ze względu na to, że North Coast dysponuje własną flotą aut dostawczych plus nawiązał współpracę ze sprawdzonymi firmami transportowymi. Na dostawę można liczyć do dwudziestu czterech godzin po złożeniu zamówienia. Jako że w asortymencie można znaleźć ponad trzy tysiące wyrobów, można w całości uzupełnić zapasy w sklepie oraz spodziewać się, iż to, co zaplanuje w nim oferować, będzie udostępnione u wskazanego dystrybutora.

North Coast proponuje, które oddają bogactwo wywodzącej się z Włoch kuchni. Sklep rozpoznawalny jest z dobrych gatunkowo wywodzących się z Włoch i wywodzących się z obszaru państw basenu Morza Śródziemnego wyrobów. Świeże wyroby zajęły miejsce lidera. Poświadcza o tym to, że w North Coast można kupić je pod postacią dobrze przechowywaną oraz w konkurencyjnej kwocie do zapłaty.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY