Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Kampery wysokiej klasy wynajmowane w CarGO!

Wyposażenie kamperów CarGO! w chwili wynajmu obejmuje elementy podstawowe, dzięki jakim można w sposób bezpieczny a także w dogodnych warunkach odbywać podróż. Oczywiście, zamawiający mogą w dodatku zdecydować się na wyposażenie uzupełniające, zależnie od tego, czego potrzebują. Każdy samochody kempingowe jest maksymalnie przyszykowany, a więc po przeglądzie i czysty.

W wyposażaniu podstawowym umieszczone są: zewnętrzna markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik rowerowy, preparaty chemiczne do systemu sanitarnego, uzupełniona butla gazowa, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego, a także klimatyzacja. Wyposażenie dodatkowe stanowić z kolei mogą: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy śniegowe, dodatkowa lodówka kompresorowa, komplet dodatkowej chemii, opony do jeżdżenia w warunkach zimowych, hulajnoga elektryczna, mata zewnętrzna, czy kamera GoPro z dodatkami.

Abstrahując więc od pory roku i warunków na drodze można odbywać podróż w pełni komfortowo, dokładnie w ten sposób, jak to sobie ktoś zaplanował. I chociaż większość osób jazdę kamperem kojarzy z porą letnią, to zimą również dużo osób tak podróżuje. Kamper pozwala bowiem na większą swobodę. Każdy wypożyczający zaś posiada innego rodzaju wymagania odnośnie do podróży. Zasady wypożyczenia są zawsze wobec tego ustalone w sposób spersonalizowany.

Dużą popularnością chwali się wypożyczenie przeczep kempingowych marki HOBBY i z całej Grupy Pilote, a klienci mogą zdecydować się zarówno na modele nowe, ale też eksploatowane. Wypożyczanie kamperów używanych pozwala na skorzystanie z propozycji CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwolić na kupno nowego kampera. Dla klientów udostępniony jest serwis, a team pomoże zainteresowanym dobrać nie tylko wyposażenie dodatkowe, lecz też podzespoły zamienne.

+Tekst sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY