Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Foldery reklamowe jako czynnik spójnego i atrakcyjnego wizerunku firmy

Studio dreamsart oferuje projektowanie folderów z uwzględnieniem wszystkich szczegółów, jakie poda klient a także jakie okażą się dopasowane dla danej dyscypliny. Foldery promocyjne i różne katalogi są efektownymi narzędziami reklamowymi. Z ich wykorzystaniem można dotrzeć do określonej grupy docelowej bez najmniejszego problemu. Sprawdzają się nie tylko w czasie kampanii promocyjnej, lecz również na dowolnych wydarzeniach. Specjaliści ze wskazanej agencji mogą nawet wykonać projekt przystosowany do danego wydarzenia.

Koncept wizualny będzie też zawsze dostosowany do identyfikacji graficznej marki. Wielostronicowy skład zostanie opracowany doskonale do druku. Jeżeli pojawi się taka konieczność, to zostanie też przygotowany w innym języku. Wszystkie elementy, jakimi są: wykresy, diagramy oraz ilustracje będą zrobione idealnie. W firmie pracują także copywriterzy, jacy zajmują się przygotowaniem treści i haseł promocyjnych, o ile zleceniodawca sobie tego życzy. Broszury, katalogi pod postacią książek oraz pozostałe materiały zostaną wykonane w zgodzie z oczekiwaniami klienta, a także w indywidualnie przez niego wytypowanym rozmiarze. Zleceniodawcy decydując się na projektowanie katalogów w takiej agencji mogą liczyć na uszlachetnienie składu o różne dodatki.

Przykładowo, folia matowa doda sporej elegancji, a folia z połyskiem ożywia kolory oraz zwiększy trwałość. Do folii matowej może być dodany lakier UV wybiórczy, umożliwiający pokrycie niektórych elementów. Specjaliści mogą również zrobić tłoczenie, uwypuklając określone części składowe zamówienia oraz zrealizują wycinanie laserem wybranych elementów, takich jak na przykład logo. Abstrahując od tego, jaka forma zostanie wytypowana, całość będzie pokryta lakierem dyspersyjnym, ochraniając warstwę druku. Oferta zawiera przygotowanie projektu oraz wydruk broszur reklamowych, kilkustronicowych folderów reklamowych, ale też wielostronicowych książek.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY