Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Sulaiman Kebab: biznes prowadzony w oparciu o franczyzę

Pomysł na trwający cały rok biznes franczyzowy w stylu street food oferuje Sulaiman Kebab. Ten nadający się do ulokowania w każdym miejscu punkt ma dużą przewagę nad lokalami w konkretnym miejscu. Franczyza kebab może być zlokalizowany przykładowo na ulicy, na deptaku, na osiedlu lub przy ulicy, na której jest niemałe natężenie ruchu.

Wówczas nie ma potrzeby się bać o mało zainteresowanych. Mająca formę mobilną formuła obniży również wydatki, jakie są potrzebne na zaadaptowanie obiektu na restaurację a także na czynsz. Dzięki partnerskiej współpracy opierającej się na latach praktyki specjalistów od franczyzy można spodziewać się regularnych dochodów. Biznes Kebab opracowany jest w taki sposób, by każdy, niezależnie od tego, czy ma praktykę w gastronomii, lub nie, mógł go poprowadzić.

Inwestor otrzymuje w pełni wyposażoną, przygotowaną do robienia dań z kebabem przyczepę gastronomiczną. Proponowany kebab jest produktem spożywczym na każdą kieszeń, dlatego klientów nie będzie brakowało. Zwłaszcza, iż do jego przyszykowania dostarczane jest wysokiej jakości mięso oraz świeże warzywa. Będąc zdecydowanym na interes z Sulaiman Kebab można liczyć na wsparcie opiekuna regionalnego w ciągu całego trwania umowy. W dodatku dostępne są usługi naprawcze w przypadku zepsucia się sprzętów. Biznes ten umożliwi zarobić od dziesięciu do piętnastu tysięcy złotych co miesiąc.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY