Suszarki do włosów basenowe Starmix idealne na siłownię…

Starmix to niemiecki producent urządzeń różnego rodzaju, który w swojej ofercie posiada między innymi basenowe suszarki do włosów. Są to wysokiej jakości urządzenia, które idealnie sprawdzają się nie tylko na samych basenach, ale również w saunach, hotelach, klubach fitness i halach sportowych. Wszystkie oferowane przez firmę modele cechują się nowoczesnym wzornictwem i doskonałą jakością wykonania. Niewątpliwym atutem jest przystępna cena, która sprawia, że na kupno urządzeń tego rodzaju mogą pozwolić sobie nawet niewielkie obiekty, które nie dysponują nieograniczonym budżetem. Tym samym klienci zyskują ogromny komfort, a klub sportowy czy basen może pochwalić się dobrym wyposażeniem technicznym, które sprawia, że korzystanie z danego miejsca staje się jeszcze przyjemniejsze.

Suszarki basenowe marki Starmix to przede wszystkim urządzenia niezwykle higieniczne. Wystarczy podnieść dyszę, aby suszarka się uruchomiła. Jej wyłączenie następuje natychmiast po odłożeniu dyszy. Długi i elastyczny wąż ułatwia korzystanie z suszarki i pozwala chociażby na prowadzenie konwersacji z innymi bywalcami basenu czy klubu fitness. Doskonałe udogodnienie, prawda?

Suszarki basenowe marki Starmix wyposażone są w cicho pracujące silniki. Dzięki temu w szatni basenowej nie rozlega się trudny do zniesienia hałas, którego już po paru minutach można by mieć naprawdę dość. Jest to również kolejna cecha, która nie utrudnia prowadzenia konwersacji w trakcie suszenia włosów.

Suszarki dostępne są w rozmaitych kolorach, dzięki czemu można wybrać taką, która idealnie pasuje do wystroju danego basenu czy hali sportowej. Pozwala to stworzyć spójny design danego wnętrza.

Suszarki Starmix gwarantują szybkie suszenie włosów, przez co nie traci się cennego czasu. Jednocześnie z basenu nie trzeba wychodzić z mokrą głową, licząc się tym samym z ryzykiem infekcji. Plusem jest także długa gwarancja producenta, która obejmuje różnego rodzaju awarie. Na szczęście z urządzeniem tej klasy zdarzają się one nadzwyczaj rzadko.

Suszarki do włosów basenowe Starmix w ofercie firmy FORMA:

Suszarka basenowa Starmix STHH 2400 z prowadnicą

Suszarka basenowa Starmix STHH 2400 z prowadnicą

Suszarka do włosów do klubów sportowych, fitness, SPA Starmix HFXW 12 Starmixsuszarka do włosów basenowa starmix HFXW 12-Starmix

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.